شرایط و قوانین

5 از 5 بوسیله 4 رای

شرایط، الزامات و تعهدات استفاده از سایت گروه وکلای عدل جو

دسترسی و استفاده کاربر از وب سایت گروه وکلای عدل جو، مشروط به رعایت قوانین ذیل، ضوابط و شرایط «قرارداد» آتی است. شما با ورود به وب سایت گروه وکلای عدل جو، بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی، قرارداد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم موکد است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید. ورود کاربران به وب سایت گروه وکلای عدل جو به‌ منظور استفاده از خدمات حقوقی ارائه شده توسط وب سایت گروه وکلای عدل جو به معنای آگاه بودن و در حکم امضاء و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست‌ های حفظ حریم شخصی وب سایت گروه وکلای عدل جو است.

موجودیت ها و تعاریف

تعاریف برخی از اصطلاحات به‌ کاربرده شده در این توافقنامه از این ‌قرار است:

1- عبارات و اصطلاحات

1-1 سایت گروه وکلای عدل جو

1-2 سامانه یا پلتفرم

1-3 کاربر عادی یا کاربر گیرنده خدمات

1-4 شما، یا ضمیر مالکیت«تان»

1-5 حساب کاربری یا داشبورد

1-6 دسترسی

1-7 ساعت کاری و روز کاری

1-8 مشاوره حقوقی

1-9 کار بهاء مشاوره تلفنی

1-10 کار بهاء مشاوره حضوری

1-11 کار بهاء ارزیابی حقوقی هوشمند

1-12 حق الوکاله

1-13 شرایط، الزامات و تعهدات یا توافقنامه

1-14 قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

1-15 عامل پرداخت

1-16 روش های پرداخت

1-17 استفاده شخصی

1-18 پشتیبانی

1-19 تفسیر

1-20 قوانین حاکم

1-21 محتوا

1-22 محتوای حقوقی

1-23 خدمات گروه وکلای عدل جو

1-23-1خدمات مشاوره حقوقی آنلاین

1-23-2 خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

1-23-3 خدمات مشاوره حضوری

1-23-4 خدمات مشاوره حقوقی برخط

1-23-5 خدمات ارزیابی تخصصی هوشمند

1-23-6 خدمات وکالت در پرونده

1-23-7 خدمات محاسبات حقوقی

1-23-8 خدمات اوراق قضایی

1-23-9 خدمات قراردادها

1-1- سایت گروه وکلای عدل جو

وبسایت گروه وکلای عدل جو یک موسسه حقوقی نیست، بلکه یک گروه متشکل از وکلای پایه یک در خصوص انجام امورات حقوقی شما می باشد. در این سند از وبسایت حقوقی گروه وکلای عدل جو با عنوان گروه وکلای عدل جو یاد خواهد شد.

گروه وکلای عدل جو صرفاً یک پلتفرم مدیریت خدمات می باشد.

1-2- سامانه یا پلتفرم

به نرم افزار یا سخت افزاری که جهت تامین و براورده سازی نیاز کاربر در یک موضوع خاص طراحی و پیاده سازی شده باشد سامانه می گویند. در دنیای IT پلتفرم به معنای یک فضا که اجازه اجرای دیگر اجزا در یک چهارچوب مشخص را می دهد.

1-3- کاربر عادی

هر شخصی حقیقی که از طریق یک نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور به سایت گروه وکلای عدل جو دسترسی پیدا کرده و از خدمات موجود بهره می برد.

1-4- شما، یا ضمیر مالکیت«تان»

به معنی هر کاربر وب‌سایت (شامل کسانی که وارد وب‌سایت گروه وکلای عدل جو می‌شوند یا وارد حساب کاربری می‌شوند و یکی از خدمات حقوقی را استفاده می‌کنند).

1-5- حساب، حساب کاربری، پنل کاربری یا داشبورد

پنل کاربری شما، درگاه شخصی شما است که از طریق یک نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور به آن دسترسی پیدا می‌کنید، و از طریق آن به خدمات حقوقی مورد درخواست (برای کاربر عادی) دسترسی خواهید داشت.

1-6- دسترسی

به معنای اتصال و ورود به حساب کاربری و بهره مندی از خدمات حقوقی برای کاربران عادی می باشد.

1-7- ساعت کاری و روزکاری

بخش پشتیبانی وبسایت گروه وکلای عدل جو به صورت شبانه روزی در دسترس کاربران قراردارد و ثبت انواع درخواست های کاربران در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است و مدت پاسخگویی به تیکت های پشتیبانی بنابر درج اولویت از سمت کاربران از بلافاصله تا 24 ساعت می باشد.

ساعت کاری بخش مرکز تماس پشتیبانی شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی19:00 و پنج شنبه 9:30 الی 15:00می باشد.

قابل توجه می باشد که مدت زمان ارائه هر درخواست حقوقی ثبت شده بنابر نوع خدمت تعیین شده است که کارشناسان موظف به ارائه خدمت در زمان مقرر به کاربر عادی می باشد.

مدت زمان انجام خدمات از زمان ثبت درخواست یا رزرو خدمت، در ادامه در بخش مربوط به هر خدمت شرح داده شده است.

1-8- مشاوره حقوقی

ارتباط وکلا و کارشناسان گروه عدل جو با کاربر عادی حول موضوع انتخاب شده در مشاوره و طرح موضوع و دریافت نظریه وکیل، ارائه راهکار قانونی و رفع ابهامات کاربر عادی در موضوع مورد مشاوره حقوقی است.

این مشاوره حقوقی می تواند به صورت تلفنی و حضوری و یا ثبت پرسش حقوقی به صورت آنلاین با کاربر متخصص انجام پذیرد.

1-9- کاربهاء مشاوره تلفنی

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای انجام مشاوره حقوقی فی مابین وکلا و کارشناسان با کاربرعادی رایگان است.

1-10- کاربهاء مشاوره حضوری

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای انجام مشاوره حقوقی حضوری بین کاربر عادی و کاربر متخصص است.

1-11-کاربهاء تنظیم اوراق قضایی

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای نگارش و تنظیم انواع اوراق قضایی شامل انواع لایحه، شکواییه، دادخواست، اظهارنامه، اقرارنامه، توافقنامه، قراردادها و ... وبه طور کلی انواع متون حقوقی مورد استفاده در محاکم قضایی

1-12- حق الوکاله

هزینه های مربوط به وکالت شامل حق الوکاله توافقی یا تعرفه ای و هزینه سفر و سایر هزینه هایی می شود که وکیل در جهت انجام وظایف وکالتی خود متحمل می شود.

1-13- شرایط، الزامات و تعهدات یا توافقنامه

به معنی قرارداد قانونی که شما با ما می‌بندید و شامل این شرایط و تعهدات، سیاست حریم خصوصی، و دیگر سیاست‌ها، دستورالعمل‌ها و مقرراتی می‌شود که در وبسایت گروه وکلای عدل جو وجود داشته و یا متعاقبا اصلاح و یا ابلاغ و اعلام می گردد.

توجه داشته باشید شرایط، الزامات و تعهدات عضویت در سایت گروه وکلای عدل جو در بازه های زمانی امکان تغییر دارد و شرح آن همیشه در دسترس کاربران خواهد بود.

1-14- قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

قانون اساسی، قوانین عادی، قانون تجارت الکترونیک، مصوبات هیأت وزیران، مصوبات شورای عالی مجازی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی موضوعه.

1-15- عامل پرداخت

موسسه مالی، بانک یا درگاه پرداختی که از آن برای پرداخت بهای ارائه خدمات درخواست شده استفاده می‌شود.

1-16- روش های پرداخت

روش های پرداخت شامل کارت به کارت و پرداخت به صورت حضوری می باشد.

1-17- استفاده شخصی

خودآموزی و مقاصد شخصی به‌جز هرگونه دسترسی گروهی.

1-18- پشتیبانی

کلیه پشتیبانی‌ها اعم از پشتیبانی: مالی - سفارشات - فنی و دیگر موارد صرفاً از طریق قسمت پشتیبانی سایت گروه وکلای عدل جو انجام خواهد شد. در ساعات کاری و ایام غیر تعطیل و در کل زمان در سال امکان پاسخگویی تلفنی با اولویت کمتر انجام خواهد شد. ملاک گفتگو و پشتیبانی سیستم پشتیبانی گروه وکلای عدل جو می‌باشد.

1-19- تفسیر

هرگونه ابهام در تعبیر و تفسیر در شرایط و تعهدات اعلامی جهت استفاده و فعالیت در سایت گروه وکلای عدل جو، توسط موسسین و مدیران این وبسایت بیان و مشخص می شود، کلماتی مثل «شامل»، «ازجمله»، «همچون»، «مثل» و «از قبیل» به‌هیچ‌وجه محدودکننده نیستند و وقتی جایی از صلاحدید خودمان صحبت می‌کنیم، منظور صرفاً صلاحدید مدیران و متصدیان ذیصلاح در وبسایت گروه وکلای عدل جو است (مگر آنکه در توافقنامه به گونه دیگری بیان ‌شده باشد).

1-20- قوانین حاکم

گروه وکلای عدل جو وبسایت یا پلتفرم خود را از داخل ایران اداره می‌کند. درنتیجه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در مورد آن نافذ هستند و گروه وکلای عدل جو از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی و حقوقی ایران عمل خواهد کرد. هرگونه قانونی که به شکل اجتناب‌ ناپذیر در مورد و موضوع مرتبطی وارد و وضع باشد، در آن زمینه قانون در مورد گروه وکلای عدل جو نافذ خواهد بود.

1-21- محتوا

کلیه مطالب اعم از تصویری، نوشتاری و صوتی موجود در وب‌سایت است که شامل و نه محدود به اطلاعات، داده‌ها، گرافیک، نرم‌افزار، آیکون دکمه، علائم تجاری، سرویس‌های الکترونیکی، تصاویر، فایل‌های صوتی و تصویری است درصورتی‌که محتوا توسط گروه وکلای عدل جو بارگذاری شود، محتوای گروه وکلای عدل جو  و اگر توسط کاربر بارگذاری شود، محتوای کاربران نامیده می‌شود.

1-22- محتوای حقوقی

کلیه اسناد حقوقی و قراردادهای موجود در وبسایت است، مالکیت محتوای حقوقی متعلق به گروه وکلای عدل جو است و در صورت استفاده و انتشار محتوا توسط کاربران صرفاً مجوز استفاده از محتوای حقوقی داده می‌شود نه مالکیت محتوای حقوقی.

1-23- خدمات گروه وکلای عدل جو

گروه وکلای عدل جو یک پلتفرم حقوقی بر خط (Online) است.

خدمات آن شامل و نه محدود به مشاوره حقوقی آنلاین - مشاوره حقوقی تلفنی - مشاوره حقوقی حضوری - بانک لوایح و اسناد حقوقی و قضائی و قراردادها - کنترل کیفیت و فرایند پرونده‌های حقوقی - مرکز تماس و پشتیبانی حقوقی مردم برطرف متخصصین (وکلا و کارشناسان حقوقی) - درخواست ثبت شرکت، اختراع، برند در داخل و خارج - درخواست ارزیابی حقوقی هوشمند توسط وکیل و کارشناس حقوقی برای کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی و پشتیبانی تمامی خدمات اعلامی در بالا می باشد.

1-23-1- خدمات مشاوره حقوقی آنلاین

امکان طرح پرسش حقوقی توسط کاربرعادی از طریق گروه وکلای عدل جو به صورت مکتوب و دریافت پاسخ قانونی توسط متخصصین

1-23-2- خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

شامل رزرو و پرداخت هزینه و تعیین وقت مشاوره حقوقی تلفنی برای کاربرعادی و ارائه مشاوره حقوقی تلفنی توسط کاربران متخصص

1-23-3- خدمات مشاوره حضوری

شامل رزرو و پرداخت هزینه و تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری برای کاربرعادی و ارائه مشاوره حقوقی حضوری توسط کاربران متخصص به کاربر عادی مراجعه کننده به محل مشاوره

1-23-4 خدمات مشاوره حقوقی برخط

مشاوره حقوقی به صورت چت آنلاین در محیط پیام رسان گروه وکلای عدل جو با کاربران متخصص به صورت رایگان

1-23-5- خدمات ارزیابی تخصصی هوشمند

شامل ثبت پرونده قضایی، شرح حال پرونده، مدارک پرونده و موضوع مورد تقاضا، توسط کاربر عادی در پلتفرم گروه وکلای عدل جو و متعاقباً بررسی تخصصی و اعلام راهکار توسط کاربران متخصص جهت انجام پروسه قضایی، میزان و درصد پیش بینی موفقیت، مدت زمان انجام و مبلغ حق الوکاله می شود.

1-23-6- خدمات وکالت در پرونده

اعلام وکالت رسمی دادگستری توسط وکلا در خصوص پیگیری حقوق موکل در پرونده های قضایی و شبه قضایی طبق شرایط و تعهدات مندرج در وکالتنامه و قرارداد جداگانه وکالت با وکیل

1-23-7- خدمات محاسبات حقوقی

امکان استفاده از سرویس محاسبات حقوقی پلتفرم گروه وکلای عدل جو ( به صورت پرسش از طریق راه های معرفی شده) برای کاربران جهت محاسبه مهریه به نرخ روز، خسارت تاخیر تادیه دین، سهم الارث، دیه قتل، دیه سقط جنین، دیه بر اساس دادنامه

1-23-8- خدمات اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی مانند انواع لوایح، دادخواست، شکواییه، اظهارنامه و استشهادیه بنابر درخواست و نیازمندی کاربر عادی توسط کاربر متخصص

1-23-9- خدمات قراردادها

ارائه و تنظیم و نگارش انواع قرارداد بر اساس تخصص کاربر متخصص بنا به سفارش کاربر عادی

مسئولیت ها و تعهدات عمومی کاربران - حساب کاربری

1. کاربران اعم از کاربر عادی و کاربر متخصص با ثبت نام در پلتفرم یا وبسایت گروه وکلای عدل جو و همچنین با هر بار استفاده از پلتفرم می‌پذیرد که شرایط، الزامات و تعهدات استفاده از سایت گروه وکلای عدل جو و همچنین قوانین حفظ حریم شخصی سامانه گروه وکلای عدل جو را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن و بدون هیچگونه محدودیت و شرطى، مفاد این اسناد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم است بلافاصله استفاده از وبسایت گروه وکلای عدل جو را متوقف نماید. هرگونه استفاده از سایت گروه وکلای عدل جو به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سامانه گروه وکلای عدل جو هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

2. قوانین و مقررات ذکر شده ممکن است در طول زمان تغییر کند، بنابراین کاربران ملزم به بررسی قوانین پلتفرم در هر بار استفاده از آن می باشند و استفاده کاربران از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است. بنابراین سامانه گروه وکلای عدل جو بنابر صلاحدید می تواند شرایط توافقنامه را تغییر دهد، اما تمام تلاش بر این خواهد بود که اطلاعات مربوط به تغییرات در وبسایت منتشر شود یا اطلاع رسانی گردد. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.

3. کاربر متعهد می‌گردد که صرفاً با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در گروه وکلای عدل جو اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماماً مسئول بوده و گروه وکلای عدل جو به محض آگاهی از این موضوع می تواند نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام نماید.

4. بنا به مورد و حسب صلاحدید سامانه گروه وکلای عدل جو، امکان دارد در ارائه برخی خدمات از کاربرعادی و کاربر متخصص درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات گردد؛ در این صورت کاربر، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام شده از سوی گروه وکلای عدل جو خواهد بود. در غیر این صورت پلتفرم گروه وکلای عدل جو می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

5. کاربران می بایست آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

6. کاربران بالاخص کاربران متخصص، در صورتی که برای ثبت نام در حساب کاربری و تکمیل اطلاعات، عمداً و یا سهواً از درج، تقلید یا جعل هویت دیگران استفاده کنند، در هنگام استعلام و تایید صلاحیت و دسترسی کاربران متخصص، حساب کاربریشان رد خواهد گردید. همچنین امکان محرومیت همیشگی برای کاربر اعلام وجود خواهد داشت.

7. کاربران مجاز نیستند که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار شخص دیگری قرار بدهند، و یا به کسی اجازه بدهند به‌ حساب و خدمات ارائه‌شده دسترسی پیدا کند.

8. کاربران اعم‌ از متخصص و مشتری متعهد به نگهداری شناسه و رمز عبور خود می‌باشد. موکدا توصیه می‌شود نسبت به تغییر رمز عبور به صورت دوره‌ای اقدام شود. مسئولیت آثار قانونی استفاده از حساب کاربری متوجه صاحب آن می‌باشد.

9. هر زمان که کاربران از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا خدمات ارائه‌شده، مطلع گشتند، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پشتیبانی گروه وکلای عدل جو اطلاع دهند.

10. پس از ایجاد حساب کاربری، امکان حذف حساب کاربری امکان پذیر نیست و صرفاً امکان انسداد و غیرفعال نمودن حساب کاربری وجود دارد. دقت داشته باشید اطلاعات حساب کاربری کاربران کاملاً محرمانه تلقی شده و این اطلاعات بر اساس سطوح دسترسی و پروتکل های خاصی برای تیم پشتیبانی گروه وکلای عدل جو در دسترس خواهد بود.

11. کاربران مسئولیت صحت و اصالت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنند، را تماماً بر عهده دارند.

12. در هر زمان بنا به صلاحدید، وبسایت گروه وکلای عدل جو می تواند بدون هماهنگی قبلی دسترسی کاربران را ببندد.

13. کاربران مسئول هستند که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگهدارند، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهند.

14. کاربران خود مسئول تمام استفاده‌هایی هستند که از وبسایت و خدمات ارائه‌شده در ارتباط با حساب کاربریشان و نام کاربری و رمز ورودشان انجام می‌گیرد.

15. کاربران می‌پذیرند که گروه وکلای عدل جو برای اطلاع رسانی های سامانه از بخش اعلانات استفاده نماید. و از ارسال ایمیل، پیامک و یا اعلان در حساب کاربری به عنوان راه ارتباطی گروه وکلای عدل جو با وی استفاده کند.

16. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

17. هر شخص با توجه به مدارک هویتی، تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر عادی و در صورت واجد شرایط بودن تنها یک حساب کاربری به عنوان کاربر متخصص در پلتفرم گروه وکلای عدل جو ایجاد نماید. در صورتی که گروه وکلای عدل جو اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن تمامی هر یک از حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

18. کاربران اعم از عادی و متخصص متعهد به رعایت همه قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت مقررات دنیای مجازی و قوانین و مقررات جرایم رایانه ای و قوانین الکترونیکی در هنگام استفاده از گروه وکلای عدل جو هستند.

19. کاربران عادی و متخصص متعهد به رعایت همه قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت پوشش و حجاب مناسب در هنگام ثبت تصویر خود در پنل کاربری خود هستند.

20. کاربران جهت استفاده از خدمات حقوقی و بالاخص بخش پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی، صرفاً امکان ثبت درخواست برای صاحب حساب کاربری را دارند.

21. سقف استفاده از خدمات پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین رایگان برای کاربران عادی می باشد.

مسئولیت ها، تعهدات و اختیارات کاربران - استفاده از پلتفرم گروه وکلای عدل جو

با توجه به این قرارداد میان گروه وکلای عدل جو و کاربر، گروه وکلای عدل جو حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از وبسایت گروه وکلای عدل جو را به کاربر اعطاء می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع پلتفرم گروه وکلای عدل جو به‌استثنای اطلاعات شخصی کاربر، در مالکیت انحصاری وبسایت گروه وکلای عدل جو و اشخاصی است که وبسایت گروه وکلای عدل جو به آن‌ها مجوز بهره‌برداری از پلتفرم را اعطاء کرده است.

1. کاربران می‌پذیرند که گروه وکلای عدل جو یک بازارگاه (Legal MarketPlace) اینترنتی دو طرفه برای ایجاد ارتباط بین وکلا و حقوق‌دانان متخصص و مراجعانی است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی دارند.

2. کاربران می پذیرند گروه وکلای عدل جو صرفاً یک پلتفرم مدیریت خدمات است.

3. کاربر عادی متعهد می‌شود پس از دریافت خدمات حقوقی، فقط در شرایط ضروری و با اطلاع گروه وکلای عدل جو از اطلاعاتی مانند شماره تلفن کاربر متخصص  استفاده نماید، در هر صورت اطلاعات مذکور به طور امانت در اختیار کاربر قرار گرفته و در صورت نقض تعهدات مذکور، پلتفرم گروه وکلای عدل جو مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.

4. کاربران اعم از کاربر عادی و بالاخص کاربر متخصص حق ارائه و دریافت خدمات حقوقی بدون هماهنگی و بدون ثبت در پلتفرم گروه وکلای عدل جو را ندارند، به این معنا که کاربر عادی خود تمام مسئولیت دریافت هر گونه خدماتی حقوقی بالاخص اعطای وکالت و تنظیم قرارداد وکالت با وکلا خارج از پلتفرم گروه وکلای عدل جو را خواهد داشت و در صورتی که سامانه گروه وکلای عدل جو مطلع گردد، می تواند حساب کاربری هریک از کاربران متخصص و عادی را بدون اطلاع قبلی غیرفعال نماید.

5. کاربران متعهد می شوند در صورت هر نوع نارضایتی در خدمات ارائه شده در پلتفرم گروه وکلای عدل جو، موضوع را از طریق مرکز پشتیبانی گروه وکلای عدل جو پیگیری کرده و نمی تواند شخصاً هیچگونه اقدامی انجام دهد.

6. کاربران می پذیرند در صورتی که به وبسایت ثالث متصل شوند، فعالیت آنها ممکن است علاوه بر ضوابط گروه وکلای عدل جو مشمول شرایط و قوانین وبسایت ثالث نیز گردد.

7. کاربر عادی می‌پذیرد تنها زمانی نسبت به ثبت درخواست اقدام نماید که قصد واقعی استفاده از خدمات حقوقی را داشته باشد.

8. کاربران متعهد می گردند در هنگام درج دیدگاه رعایت موازین شرعی و قانونی و ادب و احترام را قائل باشند.

9. کاربر عادی می پذیرد هرگونه اطلاعات دارای جنبه سری، حیاتی یا شخصی که ممکن است مورد سوءاستفاده‌ سایرین قرار بگیرد را از اطلاعات ارسالی در درخواست های خود برای سامانه حذف کرده و سپس آن‌ها را ارسال کند. در صورت عدم رعایت این بند، مسئولیت سوءاستفاده از این اطلاعات توسط سایر کاربران بر عهده‌ی کاربر عادی خواهد بود.

10. کاربر عادی متعهد می گردد در شرح درخواست حقوقی خود، از بکار بردن اسامی افراد، شماره تماس، ایمیل، نام ارگان ها و شرکت ها، افراد سر شناس و این چنین جداً خودداری کند. بدین منظور کاربر عادی متعهد رعایت ادب و احترام و موازین قانونی را در شرح درخواست های خدمات حقوقی می باشد. و کاربران تماماً خود مسئول محتوای درخواست مطروحه در سایت می باشد.

11. کاربران اعم از کاربر متخصص و کاربر عادی امکان درج پرسش حقوقی یا راهکار حقوقی در بخش دیدگاه ها را نخواهند داشت، زیرا صرفاً بخش دیدگاه به منظور ارسال نظرات می باشد و به پرسش های مطرح شده در قسمت دیدگاه پاسخ داده نخواهد شد و همچنین پاسخ های ثبت شده در قسمت دیدگاه مورد تایید و انتشار قرار نخواهند گرفت. بنابراین کاربران موظف هستند دقت لازم را در این خصوص به عمل آورند.

12. کاربران عادی و متخصص متعهد می گردند، از درج شماره تماس و ایمیل و کلیه راه های ارتباطی در متن درخواست و یا ارائه راهکار خود اجتناب کنند.

13. کاربران اعم از کاربر متخصص و کاربر عادی می پذیرند که باید به نحو دقیق، مطالب آموزشی و فایل های راهنمای مربوط به دریافت یا ارائه ی هر خدمت حقوقی را مطالعه نموده و بر اساس آن ها اقدام نماید.

14. گروه وکلای عدل جو با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربر عادی در پایان دریافت خدمت، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب ارائه دهد.

15. چنانچه هر یک از کاربران در زمان استفاده از خدمات وبسایت گروه وکلای عدل جو با مشکلی مواجه شوند، برابر شرایط فوق می‌توانند موضوع را از طریق بخش پشتیبانی پلتفرم گروه وکلای عدل جو مطرح و بخش های مربوطه پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

16. کاربران اعم از عادی و متخصص می پذیرند در صورتی که در خصوص پایان اقدامات هر خدمت ارائه شده توسط کاربر متخصص در بستر پلتفرم، بین ایشان اختلافی حادث گردد، تصمیم گروه وکلای عدل جو فصل الخطاب خواهد بود و این تصمیم قطعی و لازم الاجرا است و هیچ اعتراضی از سوی طرفین مسموع نخواهد بود. و امکان هر گونه طرح دعوی در مجامع قانونی در این زمینه را از طرفین ساقط می کند.

17. مسئولیت های ذکر شده سامانه گروه وکلای عدل جو در این سند فقط در فرضی است که کاربر عادی از طریق وبسایت گروه وکلای عدل جو درخواست خدمت حقوقی ارسال کرده و کاربر متخصص نیز این درخواست را پذیرفته است. لذا اگر کاربران خارج از سامانه گروه وکلای عدل جو با یکدیگر بر انجام خدمت توافق نمایند هیچ گونه مسئولیتی متوجه پلتفرم گروه وکلای عدل جو نخواهد بود.

بنابراین هرگونه اختلاف در دریافت خدمات حقوقی از متخصصین، غیر از بستر وبسایت گروه وکلای عدل جو شامل هیچ گونه تعهد و پشتیبانی از سمت گروه وکلای عدل جو نمی باشد.

18. پلتفرم گروه وکلای عدل جو در هر زمانی که به نتیجه برسد که کاربر از این قوانین و شرایط و یا هر تعهدی، تخطی کرده‌ است، ممکن است دسترسی کاربر را به حساب کاربری را مسدود نموده و یا به صلاحدید خود محدود، معلق یا ملغی کند. البته گروه وکلای عدل جو در به‌کارگیری این ضمانت اجرا و اتخاذ چنین تصمیمی، معقول و متعارف برخورد خواهد کرد.

19. کاربر عادی می پذیرد امکان حذف پرسش پاسخ داده شده توسط متخصصین از بنیاد وکلا وجود ندارد، شایان ذکر است در صورت انتخاب گزینه مایل نیستم پرسش حقوقی با نام خودم نمایش داده شود، نمایش پرسش با نام ناشناس خواهد بود.

20. کاربر عادی می پذیرد در صورت ثبت دیدگاه در مورد کاربر متخصص در خصوص خدمات حقوقی اخذ شده، سامانه می تواند متن نظر مذکور را به همراه نام ایشان به نمایش عموم بگذارد یا با درج گزینه مایل به نمایش با نام خود نیستم، همچنین کاربر متخصص مربوطه نیز حق دارد پاسخ نظردهی را مستدل بیان نماید. لذا توصیه اکید می‌شود کاربر عادی متنی که تمایلی به انتشار عمومی آن ندارد و یا مواردی که ناقض قوانین هستند اظهار ننماید.

21. کاربر عادی یا مشتری می پذیرد پس از استفاده از خدمات سایت گروه وکلای عدل جو، در صورت درخواست حذف پروفایل سوابق کاری و پرسش های مطرح شده حذف نخواهد شد.

22. کاربر عادی می پذیرد برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی صرفاً در زمان مقرر و اعلام گردیده از سوی متخصص، با شماره تماس در اختیار گذاشته شده، با متخصص مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشاوره خود را دریافت نماید.

23. کاربران می‌پذیرند هزینه خدمات حقوقی  ارائه و اعلام شده از سوی متخصصین حاضر در گروه وکلای عدل جو، ممکن است بسته به سابقه و‌ تخصص متخصص و ویژگی‌های خدمات حقوقی ارائه شده از جمله نوع خدمات حقوقی ، زمان خدمات حقوقی ، مدت زمان تخمینی جهت انجام خدمات حقوقی ، مکان خدمات حقوقی و تغییرات اعلام شده در حین خدمات حقوقی یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی متخصص بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید متخصص تعیین گردیده است و گروه وکلای عدل جو در تعیین حق الزحمه دخالتی نداشته و در صورت پذیرش از سوی کاربران، ایشان حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص نخواهند داشت.

مسئولیت ها، تعهدات و اختیارات کاربر متخصص

1. کاربر متخصص متعهد می گردد اطلاعات هویتی و تخصصی خود از جمله پروانه وکالت خود را به طور صحیح و حقیقی داخل حساب کاربری خود در سامانه گروه وکلای عدل جو ثبت نماید تا در استعلامات انجام شده در تایید دسترسی کاربر متخصص مغایرتی وجود نداشته باشد.

2. کاربران متخصص جهت ثبت نام حساب کاربری می بایست از شماره تماس درج شده در کانون های وکلای دادگستری ایران و یا مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استفاده نمایند.

3. کاربر متخصص متعهد می گردد در راستای ارائه‌ی خدمات خود در وبسایت گروه وکلای عدل جو، از هرگونه رفتار و نیز تبلیغ مخالف با شأن وکلا و تخلفاتی که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور بوده و یا به‌ موجب آیین‌نامه‌ها و نظام‌نامه‌ها در زمره‌ی تخلفات وکلا محسوب می‌شود اجتناب نماید.

4. کاربر متخصص می پذیرد، صحت و مسئولیت و کلیه آثار و نتایج مطالب مندرج در تیتر و بیوگرافی و سوابق کاری با شخص متخصص صاحب پروفایل می باشد.

5. کاربر متخصص متعهد می گردد صرفاً از طریق بستر پلتفرم گروه وکلای عدل جو با کاربر عادی ارتباط برقرار کرده به این معنا که در مقابل درخواست کاربر عادی اقدام به راهنمایی و ارائه راهکار حقوقی و قانونی نموده و متناسب با موضوع مطروحه از سمت کاربر عادی، متخصص خدمت پیشنهادی خود را برای کاربر عادی ثبت و اعلام و کاربر عادی در صورت تمایل و رضایت، از طریق بستر پلتفرم بپذیرد و تنها در این صورت ارائه خدمات حقوقی اعم از مشاوره تلفنی و حضوری و مشاوره برخط (چت)، تنظیم اوراق قضایی و اخذ وکالت نماید.  شایان ذکر است در صورت عدم تعهد متخصص به این بند، و ارائه هر گونه راههای برقراری ارتباط بدون اطلاع و هماهنگی سامانه گروه وکلای عدل جو، متخصص از قوانین و شرایط استفاده از پلتفرم تخطی نموده و ضمن اجازه تصمیم گیری وبسایت گروه وکلای عدل جو بابت ادامه فعالیت و دسترسی به حساب کاربری متخصص، هر گونه تعهد و مسئولیت خارج از چارچوب ذکر شده صرفاً به عهده متخصص و کابر عادی می باشد.

6. کاربر متخصص متعهد می گردد تمام تلاش خود را برای ارائه راهکار قانونی مناسب با موضوع مورد مشاوره حقوقی انجام دهد.

7. متخصص متعهد می گردد در ارائه راهکار قضایی برای پرونده ای ارجاع شده جهت ارزیابی و مطالعه پرونده تمام تلاش خود را از جهت ارائه راهکار قانونی و پیشنهادات معقول مالی انجام دهند.

8. متخصص متعهد می گردد کلیه تعاملات مالی ارائه خدمات حقوقی اعم از دریافت یا پرداخت هرگونه وجه را از طریق بستر گروه وکلای عدل جو و با هماهنگی پشتیبانی انجام دهد.

9. کاربر متخصص متعهد می شود از ارائه هرگونه اطلاعات شماره حساب شخصی خود به کاربران و کسانی که با کاربر متخصص ارتباط برقرار می کنند، خودداری کنند، و در صورت اطلاع تخطی از این تعهد، حساب کاربری متخصص مسدود خواهد گردید.

10. هزینه استفاده از پلتفرم گروه وکلای عدل جو در تمامی خدمات قابل ارائه که به واسطه استفاده پلتفرم گروه وکلای عدل جو توسط وکیل و یا متخصص حقوقی صورت می پذیرد 35 درصد است.

11. کارمزد خدمات سایت شامل : پشتیبانی تمام وقت مرکز تماس، خدمات میزبانی، نگهداری و تامین امنیت اطلاعات، هزینه بسته تبلیغاتی و کارمزد کارشناسان فروش

12. وکیل و یا متخصص حقوقی می پذیرد در صورت عدم پرداخت هزینه استفاده از خدمات پلتفرم گروه وکلای عدل جو بدون اطلاع قبلی و هیچ شرطی حساب کاربری وی مسدود گردیده و محتوای فعالیت پنل کاربری نزد گروه وکلای عدل جو باقی خواهد ماند، همچنین متخصص مربوطه حق هرگونه اعتراض در این باره را در مراجع قضایی از خود سلب و ساقط می نماید. شایان ذکر است گروه وکلای عدل جو علت مسدودی را بصورت عمومی در پروفایل فرد بیان می نماید.

13. در صورت تخلف متخصص اعم از وکیل و یا کارشناس حقوقی نسبت به عدم پرداخت کارمزد استفاده از خدمات گروه وکلای عدل جو، پس از احراز عدم پرداختی و مسدود سازی حساب متخصص، جهت رفع مسدودی پروفایل کاربری متخصص موظف به پرداخت ۵ برابری کارمزد پرداخت نشده است.

14. متخصص متعهد می گردد جز در مواردی که صراحتاً موضوع از طریق بستر گروه وکلای عدل جو به اطلاع کاربر عادی رسیده است، تعهدات خود را شخصاً انجام داده و به هیچ وجه نسبت به انتقال جزئی یا کلی تعهداتی که انجام آن‌ها را بر عهده گرفته است به دیگران اقدام نکرده یا سایرین را در انجام آن‌ها شریک ننماید.

15. کاربر متخصص می پذیرد، اطلاعات دریافتی از کاربر عادی(چه به شکل مستقیم و چه باواسطه و از طریق بستر گروه وکلای عدل جو) جزو داده‌های شخصی کاربر عادی و در دایره‌ی حریم خصوصی او می‌باشد، موظف است اطلاعات مزبور را شخصاً محرمانه حفظ نموده و نیز بر حفظ محرمانگی آن‌ها توسط کارمندان و نمایندگان خود مواظبت کرده و از هرگونه تکثیر، انتشار و ارائه محتوای آن به سایرین اجتناب نماید.

16. متخصص متعهد می گردد زمان مشخصی را جهت آمادگی در خصوص مشاوره اعم از تلفنی و حضوری به بنیاد وکلا اعلام نموده و در زمان اعلامی در دسترس باشد.

17. متخصص متعهد می گردد در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا نارضایتی از کاربر عادی، در خدمات ارائه شده در بستر وبسایت گروه وکلای عدل جو،  موضوع را از طریق مرکز پشتیبانی گروه وکلای عدل جو پیگیری نماید.

18. متخصص متعهد می شود اطلاعات قانونی را پیرو موضوع مشاوره اعم از تلفنی و حضوری در اختیار کاربر عادی قرار دهد و از دادن هرگونه اطلاعات غیر قانونی به موکل خودداری نماید.

19. متخصص متعهد می گردد مشاوره  رزرو شده به نام ایشان صرفاً توسط خود متخصص انجام شود و چنانچه پاسخ دهی در زمان مقرر برای ایشان مقدور نمی باشد حداقل یک ساعت قبل از زمان مشاوره این مورد را به مرکز پشتیبانی گروه وکلای عدل جو اطلاع داده تا رسیدگی های لازم صورت گرفته و به اطلاع کاربر عادی رسانده شود.

20. کاربر متخصص متعهد می گردد خود مسئول صحت و اصالت محتوای ثبت شده در قسمت تیتر، بیوگرافی و سوابق کاری و سوابق تحصیلی و محل کار ثبت شده در پروفایل خود می باشد.

21. با توجه به اینکه سایت گروه وکلای عدل جو تنها خدمات نرم افزاری ارائه داده و ایجاد ارتباط میان کاربر متخصص و کاربرعادی را تسهیل می نماید، متخصص فقط استفاده کننده از این بستر خدمات بوده لذا نمی تواند تحت عناوینی چون رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت مدعی حقی نسبت به گروه وکلای عدل جو باشد.

22. کاربرمتخصص در کلیه تعاملات خود با کاربر عادی از طریق ثبت در بستر گروه وکلای عدل جو، اعم از مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، ارزیابی حقوقی و اخذ وکالت موظف به رعایت شان وکالت می باشند.

23. کاربر متخصص در بخش مشاوره آنلاین امکان پاسخ دهی به سوالات را به صورت پیاپی و پشت سر هم در یک بازه زمانی کوتاه را دارد.

24. کاربر متخصص فقط می تواند در قسمت مشاوره حقوقی آنلاین، صرفاً اقدام به ارائه مشاوه برخط نماید.

25. کاربر متخصص می پذیرد پس از ثبت سفارش مشاوره تلفنی در صورتی که پس از گذشت 2 ساعت از زمان ثبت، جهت هماهنگی ارائه مشاوره اقدامی صورت نگیرد، سفارش به متخصص دیگری تخصیص می یابد.

26. کاربر متخصص می پذیرد در صورتی که از لیست سفارش های آماده تخصیص برای کلیه متخصصین، سفارش مشاوره تلفنی به خود تخصیص دهد و یا توسط گروه وکلای عدل جو به وی سفارشی تخصیص یابد، میزان کارمزد کسر شده دو برابر خواهد بود.

27. برای ثبت نام کاربران متخصص نیاز می باشد جهت احراز هویت وکلا، تصویر پروانه وکالت و آخرین مدرک تحصیلی بالای کارشناسی خود را در بخش مربوطه قرار دهد، این اطلاعات محرمانه تلقی شده و بر اساس سطوح دسترسی و پروتکل های خاصی برای تیم پشتیبانی گروه وکلای عدل جو در دسترس خواهد بود.

28. متخصص به هر دلیلی پس از ثبت نام در گروه وکلای عدل جو درخواست غیر فعال سازی و یا حذف پروفایلش را داشت پس از غیر فعال سازی گروه وکلای عدل جو مختار است نسبت به عدم فعال سازی مجدد حساب کاربری اقدامی صورت ندهد.

29. برای مسائل امنیتی و مسائل نگهداری سوابق گفتگو با کاربران اطلاعات ثبت نامی و سوابق گفتگو با متخصصین در سیستم نگهداری می شود. متخصص هنگام ثبت نام این قوانین را قبول می کند.

شرایط و قوانین استفاده از بخش مشاوره حقوقی برخط

جهت استفاده کاربر عادی

• سرویس گفتگو آنلاین در گروه وکلای عدل جو به جهت شناسایی و دریافت راهکار مناسب برای حل مشکل حقوقی است. در این گفتگو متخصص اعم از وکیل و کارشناس حقوقی با ارائه راهنمایی‌های مربوطه قدم بعدی ارائه تخصصی خود را اعلام می‌کند.

• ارائه هرگونه خدمت از طرف متخصص منوط به ثبت پرسش است.

• ثبت پرسش در گفتگو آنلاین حقوقی صرفاً برای مطرح کردن یک موضوع و مشکل حقوقی است. در صورت نیاز به گفتگو در خصوص موضوع جدید نیازمند ثبت پرسش جدید و با درخواست به متخصص هستید.

• مدت زمان هر گفتگو بر اساس ارائه راهکار مشکل متفاوت است. متخصص می‌تواند پس از ارائه راهنمایی‌های لازم نسبت به خاتمه گفتگو اقدام کند.

• در صورت نارضایتی از کیفیت گفتگو می‌توانید در پایان گفتگو با درج دیدگاه، کارشناسانِ گروه وکلای عدل جو را نسبت به پیگیری موضوع مطلع فرمایید.

• هرگونه ارائه اطلاعات تماس اعم از تلفن تماس، شناسه پیام رسان‌های دیگر و راه‌های ارتباطی خارج از گروه وکلای عدل جو خلاف قوانین سامانه بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری شما بدون هماهنگی برای همیشه مسدود خواهد شد.

هرگونه دریافت خدمات خارج از روال کاری گروه وکلای عدل جو خلاف قوانین گروه وکلای عدل جو است.  گروه وکلای عدل جو هیچ تعهدی نسبت به مبالغ پرداختی شما و کیفیت خدمات ارائه شده متخصص ندارد.  گروه وکلای عدل جو صرفاً خدماتی را نظارت می‌کند که از طریق مسیر کاری گروه وکلای عدل جو هماهنگی می‌شود.

جهت فعالیت متخصصین

• گفتگو آنلاین در پیام رسان گروه وکلای عدل جو صرفاً جهت بررسی مشکل و نیاز موکل است. و در صورتی که موکل نیاز به هر یک از خدمات حقوقی مانند: تنظیم اوراق قضائی، گفتگو تلفنی و دیگر خدمات لازم است با مذاکره با موکل و اعلام قوانین گروه وکلای عدل جو ٬ درج شده در ابتدای گفتگو آگاه سازید.

• بستر گروه وکلای عدل جو ویژه مذاکره و تبادل اطلاعات و مدارک به‌صورت کاملاً خصوصی و امن است.

• هرگونه دریافت و اعلام شماره تماس و یا هدایت موکل به ارتباط شخصی، خارج از گروه وکلای عدل جو خلاف قوانین گروه وکلای عدل جو بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری متخصص برای همیشه بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

• متخصص با فعالسازی خدمت مشاوره برخط (چت آنلاین) متعهد می گردد؛ تمامی درخواست‌ را به قسمت پروفایل خود در سایت گروه وکلای عدل جو هدایت کرده و هیچ گونه ارتباط مستقیمی مبنی بر  برقراری تماس و ارائه مدارک و یا اعلام شماره حساب و از این دست ننموده و در صورت نیاز کاربر عادی به خدمات دیگر با ایشان، موضوع را به اطلاع پشتیبانی رسانده با هماهنگی سامانه اقدام گردد.

• در قوانین به موکل اعلام شده است که هر گفتگو تنها برای درج یک موضوع و مشکل است. در صورت نیاز به اعلام موضوعات بیشتر لازم است ثبت پرسش جدید برای ایشان انجام شود.

• پس از پاسخگویی مناسب به پرسش‌های موکل می‌توانید با هماهنگی موکل به گفتگو پایان دهید.

• در صورتی که موکل پس از ۱۲ ساعت به محیط گفتگو با شما نیامد می‌توانید از طریق اعلام به پشتیبانی گروه وکلای عدل جو نسبت به تعیین تکلیف گفتگو اقدام فرمایید.

شرایط و قوانین فعالیت متخصصین در بخش مشاوره آنلاین (پرسش و پاسخ)

پاسخ های حقوقی ارسال شده توسط متخصصین حقوقی در بخش مشاوره آنلاین یا همان پرسش و پاسخ حقوقی، در موارد زیر بررسی و پس از تایید منتشر می گردد.

در این راستا شایان ذکر است صحت اطلاعات حقوقی  و صحیح بودن تفسیر حقوقی هر متخصص در بخش پاسخ های پرسش های رایگان، تماماً به عهده متخصص می باشد و به کاربران عادی یا مشتری در زمان استفاده از این بخش، اطلاع رسانی و توصیه های لازم در جهت بهره مندی از خدمات دارای فرآیند کنترل کیفیت، مانند مشاوره حقوقی برخط، مشاوره حقوقی تلفنی و... با متخصصین برتر، برای رفع کامل و سریع مشکل حقوقی شده است.

 نظارت حاصله در فرآیند انتشار پاسخ به پرسش های رایگان به مجموعه بررسی های پاسخ های حقوقی در جهت رعایت قوانین فعالیت در بخش مشاوره آنلاین می باشد که در ادامه شرح داده خواهد شد:

• در بخش مشاوره آنلاین متخصص صرفاً می تواند اقدام به درج پاسخ قانونی و ارائه راهکار قضایی نماید و از هرگونه دعوت به اخذ وکیل، تنظیم قرارداد و اوراق قضایی، مشاوره تلفنی و حضوری، اعلام ابهام در سوال یا درخواست توضیح بیشتر در متن پاسخ امتناع کند. و صرفاً از طریق قسمت های مخصوص به این فرآیند بایستی اقدام نمایید.

• کاربر متخصص برای ارائه پاسخ حقوقی ملزم به ارائه توضیحات کافی می باشد وصرف ارائه پاسخی یک کلمه و کمتر از یک خط مورد قبول نمی باشد. 

• در مواردی پرسش کاربر عادی گنگ می باشد یا دارای توضیحات کافی نمی باشد، با ذکر پاسخ حقوقی مناسب اگر ابهامی در سوال وجود داشت آن را به کاربر اعلام نمایید.

• در صورتی که تشخیص داده شود، کاربر مشتری به جهت مقاصد غیر از حل مشکل شخصی اقدام به ثبت پرسش حقوقی نماید، بدون هماهنگی قبلی حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

• در پاسخگویی به سوالات توضیحات کافی ارائه نمایید و درج پاسخ های تک کلمه ای اجتناب نمایید.

• از ارائه چندین پاسخ به یک سوال پرهیز کرده و با ذکر پاسخ مناسبت حقوقی چنانچه ابهامی در سوال وجود داشت آن را به کاربر اعلام فرمایید.

• در صورت مشابه بودن کاراکترها نسبت به پاسخ های دیگر متخصصین، پاسخ رد می شود.

• درج پاسخ های کپی برداری شده از پاسخ سایر متخصصین، ممنوع بوده و تخلف از قوانین استفاده از سامانه محسوب می گردد و در صورت رویت، حساب کاربری مسدود خواهد گردید.

• امکان اعلام و درج تعرفه و قیمت حق الوکاله و سایر حق الزحمه ها در پاسخ‌ها میسر نمی‌باشد.

• در صورتی که پاسخ بلند و مفصلی در نظر دارید می توانید آن را بصورت مقاله ارسال نموده و لینک آن را پس از تایید در سایت، در پاسخ ارسال فرمایید.

• درج نام و نام خانوادگی و عنوان و منسب ( به عنوان امضا) در ابتدا و انتهای پاسخ ها ممنوع می باشد.

• برای هر پرسش صرفاً و فقط و فقط بایستی یک پاسخ درج نمایید.

• از درج متن های آماده و یا متون موجود در سایت های دیگر در قالب پاسخ خودداری نمایید و صرفاً پاسخ حقوقی خود را درج فرمایید.

• امکان درج آدرس اینترنتی در پاسخ ها امکان پذیر نمی باشد.

قطع خدمات و همکاری

چنانچه سامانه گروه وکلای عدل جو به هر دلیلی به این نتیجه برسد که حضور هر یک از کاربران اعم از متخصص یا مشتری می‌تواند امنیت و آرامش کاربران و کیفیت ارائه خدمات را در معرض کاستی و خطر قرار دهد و یا از قوانین و مقررات مندرج استفاده از سامانه تخطی نماید، سامانه گروه وکلای عدل جو طبق صلاحدید خود مجاز به مسدود کردن حساب کاربر مذکور به صورت موقتی یا دائم است. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

• تخفیف ها

1. گروه وکلای عدل جو بنابر سیاست های کاری خود در بازه های زمانی مختلف کدهایی به منظور تخفیف یا هدیه به کاربر عادی ارائه می کند که با ارائه این کدها در زمان عقد قرارداد وکالت، درصدی از هزینه خدمت حقوقی کسر می گردد یا درصدی از هزینه مذکور به کاربر برگردانده می ‌شود. نحوه ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید گروه وکلای عدل جو  بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.

2. کاربران می‌پذیرند که اجازه انتقال یا فروش کدهای تخفیف و هدیه را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربرعادی مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند. حتی اگر سامانه در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد.

3. کاربرعادی می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات حقوقی به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که وبسایت گروه وکلای عدل جو برای ارئه این کدها هزینه ای از کاربر عادی دریافت نمی‌کند، این حق برای گروه وکلای عدل جو محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند.

4. چنانچه وبسایت گروه وکلای عدل جو تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف، صورت گرفته و غیر مجاز بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب کاربر عادی اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

تعهدات کاربران در موارد فنی

در استفاده از وب سایت گروه وکلای عدل جو انجام اعمال و تخلفات ذیل ممنوع می باشد:

• ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان دهند.

• از طریق گروه وکلای عدل جو به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنند.

• مهندسی معکوس انجام دهند.

• از طریق گروه وکلای عدل جو یا در وب‌سایت گروه وکلای عدل جو دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعات بزنند.

• روش‌هایی همانند اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه‌نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر را بکار بزنند.

• تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد گروه وکلای عدل جو به هر شکلی (مثلاً از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها.

• وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن.

• استفاده از پلتفرم گروه وکلای عدل جو یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین جاری باشد.

• حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از گروه وکلای عدل جو یا دیگران نقض کند.

• هرگونه رفتار فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد.

• استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛ تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وب‌سایت یا محتوای آن وارد کنند.

• به‌غیراز مواردی که در این توافقنامه به کاربران اجازه داده‌ شده، دست به کپی، باز توزیع، انتقال، یا تغییر یا سوءاستفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وب‌سایت بزنند.

مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌های وب سایت گروه وکلای عدل جو

مسئولیت های وب سایت گروه وکلای عدل جو

وبسایت گروه وکلای عدل جو تنها ملتزم به تعهداتی است که در این توافقنامه با آن اشاره شده است. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی بر عهده پلتفرم گروه وکلای عدل جو نیست؛

1. کلیه اطلاعات و داده‌های ارسالی کاربران را، به جز آنچه جهت ارسال رزومه و گزارش فعالیت در دسترس عموم قرار می‌دهد، وفق خط مشی رعایت حریم خصوصی (که از طریق بخش حفظ و محرمانگی اطلاعات قابل دسترس است) حفظ و صیانت نماید.

2. از حداکثر توان، تخصص و تجربه خود در راستای ارائه‌ی خدمات با سطح کیفیتی مطلوب جهت جلب رضایت کاربر متخصص بهره ببرد.

3. هرگونه تغییر در مفاد این توافق‌نامه را سریعاً و صراحتاً در دسترس کاربر متخصص و کاربر عادی برساند.

4. اطلاعات مربوط به ارائه‌ی هر خدمت حقوقی توسط کاربر متخصص را تا پایان دریافت خدمت و حل و فصل اختلافات احتمالیِ مربوط به آن، حفظ و نگهداری نماید.

5. اطلاعات مربوط به دریافت هر خدمت حقوقی توسط کاربر عادی را تا پایان دریافت خدمت و حل‌وفصل اختلافات احتمالی مربوط به آن حفظ و نگهداری کند.

  • جمعه 17 اردیبشت 1400
  • بروزرسانی: شنبه 23 تیر 1403
  • بدون نظر
  • 7 دقیقه
  • 1460
عدل‌جو؛ مرجع تخصصی انحصار وراثت، دعاوی ثبتی و ملکی، مالیات بر ارث و تقسیم تَرَکه و تمامی دعاوی مرتبط با ارث می‌باشد.

برای ارتباط با وکلا، داوران و کارشناسان حقوقی گروه وکلای عدل‌جو و طرح سوالات خود، لطفا در سایت ثبت نام نمایید. از طریق ناحیه کاربری با ما در تماس بوده و از طریق پیامک زمان پاسخگویی برای شما ارسال خواهد شد. مطمئن باشید در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

شماره های تماس:

09120362123
02191692272

تجربه گروه وکلای عدل‌جو راهنمای شما است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیلی شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام و نام خانوادگی
ایمیل


  7     +     هفت   =